HK Slávia Partizánske
  • Hk Slávia Partizánske
  • Hk Slávia Partizánske
 Udalosti
 Podporujú nás :
mesto Partizánske
ZDA Partizánske
Petravel
Duolife
Freibus
Atak
Respekt

Prípravka

sezóna 2019/2020

Horný rad z ľava : Poláková V. , Gašpar M. , Bučeková E. , Duchovičová L.-trénerka , Beňuška M. , Dobiašová H. , Čabráková P.- trénerka , Budošová L. , Mihalička M. , Budošová Z.

Stredný rad z ľava : Majerová L. , Struhárová L.

Spodný rad z ľava : Beňušková L. , Mendelová P. , Lehocká P. , Pauerová K. , Morávková S. , Hlaváčová E. , Adamusová A. , Adamíková S.,  Fabová N. , Duchovičová V.

Ležiace z ľava : Szabová T. , Tvrdíková R.

ZHRNUTIE ANULOVANÉHO ROČNÍKA 2019/2020

Na začiatku sezóny prišlo k zmene na trénerskom poste. K trénerke Lucii Duchovičovej prišla Petra Čabráková , ktorá vystriedala Klaudiu Michnovú (pracovné povinnosti mimo SK). Letnú prípravu začalo 23 detí. Mladšia a staršia prípravka stihla odohrať 7 súťažných kôl. Staršia prípravka odohrala 35 zápasov a z nich 15 prehrala. Mladšia prípravka bola úspešnejšia a z 37 zápasov prehrala len 8!

Trénerka prípravky Lucia Duchovičová : „Na začiatok by som chcela hlavne poďakovať mojej dvojke Peťke , že perfektne zastúpila Klaudiu a išla so mnou do toho. V dnešnej dobe je veľmi náročné trénovať a vychovávať deti v prípravke, ale som rada , že sme to opäť zvládli! Začiatok a aj celá sezóna bola pre nás dobrá, čo sa odzrkadľovalo aj na našich výsledkoch. Tešilo nás ,že padali krásne góly a do streleckej listiny sa postupne zapísali všetky deti a naše brankárky Hanka Dobiašová a Regína Tvrdíková veľa krát vytiahli neskutočné zákroky.

Je nám veľmi ľúto, že pre COVID - 19 nám predčasne skončila sezóna a nedohrali sme celú súťaž, lebo bolo vidieť , že deti na sebe pracujú, a od zápasu k zápasu sa zlepšujú. Naša sezóna mala vyvrcholiť na záverečnom turnaji v Stupave, kde sme chceli vyhrať, minimálne obhájiť bronz z predošlého roku.

Odohrali sme aj tri turnaje na veľkom ihrisku a v Bánovciach sa nám podarilo dokonca vyhrať ! Takže s touto sezónou sme maximálne spokojné a tešíme sa už na novú sezónu, ktorá bude náročnejšia, pretože prechádzame do mladších žiačok. Čo nás ale najviac teší je, že sa k nám pridali ďalšie deti a spolu ich bolo na poslednom tréningu 33,z toho štyria chlapci, ktorí nezaostávajú výkonmi za dievčencami.

Nakoniec by sme sa chceli s Peťkou všetkým poďakovať, zvlášť rodičom, ktorí chodili s nami na zápasy, povzbudzovali nás a pomohli či už s dopravou alebo sponzorsky !“

 Mediálni partneri :
MTPNoviny Tempo
  HK Slávia Partizánske vykonáva svoju činnosť s finančnou podporou mesta Partizánske  
 
HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE, o. z
  Februárová, 1082/11
  95801   Partizánske
  tel.: +421 915748868
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.